burhaniye su kaçağı tespitiÜlkemiz binalarının en çok ihmal edilerek çok fazla önemsenmeyen bölümleri şüphesiz ki, tesisat kısımlarıdır. İkamet ettiğiniz binaları yapan müteattitler tüm binayı özenle yaparken hiç bir detayı ihmal etmezler. Fakat mevzu bahis tesisat boruları olduğunda konu pek fazla önemsenmeyerek, malesef ki kalitesil işle çıkarılmaktadır. Sadece su taşımaya yaradığı için fazla önemsenmeyen tesisat boruları, yıpranarak kaçak oluşturmaya başlarsa, duvarlarıa su kaçmaya başlar tüm binayı ilgilendiren bir sorun ortaya çıkmış olur. 

Bina inşaatı sırasında ihmal edilerek göz önünde bulundurulmayan konular, yıllar sonra problemler çıkararak kendilerini göstermeye başlayacaktır. Özellikle tesisat borularının geçtiği duvarların kabarması, boyasının dökülmesi ile ortaya çıkan su kaçağı problemleri, bir an evvel giderilmez ise, ya da geçici çözümler üretilerek ertelenmeye çalışılır ise çok daha büyük problemlere yol açarak size büyük maliyetler çıkarabilir. Suyun tesisattan çıkarak, betona süzülmesi, sadece tesisat için bir problem değil, su yüzünden çürüyen duvarlar binanında problemi haline gelir. Bu nedenle eğer binanızın tesisatı kaliteli malzemelerden üretilen tesisat boruları ile döşeli değil ise ve tesisatınızda sızıntı varsa Burhaniye su kaçağı tespiti firmamızı arayarak, teknik testek ve bilgi alabilirsiniz.

Burhaniye'de Su Kaçağı Tespiti İşlemlerimiz

Tesisatınızdaki sızıntı için yapılması gereken ilk şey bize ulaştıktan sonra ustamız tarafından termal kamera ile tesisatınızın taranması işlemidir. Teknolojinin son ürünü olan bu termal kamera, beton zemin altında bulunan tesisat borularınızı adeta yüzeydeymiş gibi göstererek, kaçağın yerini tespit etmemize yardımcı oluyor. Tüm tesisatı tarama işlemi sırasında termal kameramız kaçağın olduğu alanlarda ses çıkarak işaret veriyor. Eğer kaçak birden fazla ise notumuzu alarak tüm tesisatı tarama işlemine devam ediyoruz. Daha sonra sızıntı olan yerlerde çok küçük bir alan kırılarak minimum fayans kaybı ile kaçak giderilmiş olur. 

Burhaniye Bölgesine Mobil Servis

Üsküdar menşeili olan su kaçağı tespiti firmamız, bu bölgeden tüm Üsküdar mahallelerine servis sunmaktadır. Burhaniye su sızıntısı tespiti, Burhaniye su kaçağı tespiti, Burhaniye su kaçağı tamircisi, Burhaniye termal kamera ile su kaçağı tespiti ihtiyaçlarınız için daima hizmetinizdeyiz. 

Telefon :  0216 373 88 73

Cep : 0535 230 44 57